Неділя, 04.02.2018

Українська мова і література

Про Міжнародну науково-практичну конференцію до 295-ліття Г.С.Сковороди

Перегляди: 111
На підставі листа Міністерства освіти і науки України «Про Міжнароднунауково-практичну конференцію до 295-ліття Г.С.Сковороди» № 1/9-591від 03.11.2017, у якому надається інформація про те, що згідно з Програмою Всеукраїнських Сковородинських навчань «Пізнай себе» 16 листопада 2017 року на базі Духовно-просвітницького центру (м.Київ, вул.Генерала Жмаченка, 20. Їхати від метро «Дарниця» маршруткою №600 до зупинки «Духовно-просвітницький центр. Університет») буде проведено Міжнародну науково-практичну конференцію «Морально-світоглядне природовідповідне й культуровідповідне вчення Г.С.Сковороди в сьогоденні».
Просимо відрядити зацікавлених учителів та методистів з метою підготовки до ювілейної дати та популяризації педагогічних, морально-світоглядних принципів українського філософа.
Початок роботи 16 листопада о 9 годині.Завершення роботи о16-17 годині. Контактний телефон у Києві (067-508-53-78 Олександр Андрійович Шокало). Прохання повідомити про своє рішення організаторів у ДОІППО (067-28-27-453 Антоніна Антонівна Сергієнко, завідувач кафедри гуманітарної освіти).
Ректор ДОІППО М.І.РОМАНЕНКО

Щодо проведення XVIII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика у 2017 -2018 навчальному році

Перегляди: 2214
Шановні колеги!
Повідомляємо, у 2017-2018 навчальному році учні середніх загальноосвітніх навчальних закладів, студентська молодь запрошуються до участі у XVIII Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика.
Конкурс проводиться згідно з Указом Президента України від 09. 11. 2007 № 1078 «Про Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика»з 9 листопада до 20 травня щороку.

Детальніше...

VІІ Всеукраїнський фестиваль педагогічних ідей «Мій особистісно зорієнтований урок»

Перегляди: 459
Шановні колеги!
Повідомляємо, що 5–6 жовтня 2017 року в м. Біла Церква відбудеться
VІІ Всеукраїнський фестиваль педагогічних ідей
«Мій особистісно зорієнтований урок»
Проблемна тема фестивалю: «Організація компетентнісного навчання під час вивчення предметів гуманітарного циклу».
Мета: окреслення кола проблем, пов’язаних з організацією компетентнісного навчання під час вивчення предметів гуманітарного циклу, визначення перспективних шляхів розв'язання їх; ознайомлення з практичним досвідом, ефективними методиками й технологіями реалізації проблемної теми; означення подальших напрямків реалізації засадничих ідей особистісно зорієнтованого і компетентнісного навчання.
Основні цілі:

Детальніше...

Підручники нового покоління

Перегляди: 458
Нещодавно для вчителів української мови і літератури був організований семінар-практикум – зустріч з авторами нових підручників з української мови і літератури. Перед семінаром, як і перед будь-яким заходом, була проведена велика підготовча робота. Були відпрацьовані форми, види, прийоми навчальної роботи авторів підручників з учителями, адже незабаром педагогам доведеться робити непростий вибір – замовляти нові підручники для учнів 9-их класів. Цьогоріч філологи матимуть підручники з української мови дев’яти авторів, а з української літератури – семи авторів та авторських колективів.

Детальніше...

Про результати проведення обласної олімпіади з української мови і літератури (27.01.2017)

Перегляди: 888
27 січня 2017 року в Дніпропетровському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбулася обласна олімпіада з української мови і літератури. ЇЇ учасниками стали 145 учнів 9-11 класів середніх загальноосвітніх навчальних закладів та ПТНЗ (за рейтингом – 142).
Урочисте відкриття олімпіади відбулося в актовій залі ДОІППО. Учасників ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади привітали Лідія Володимирівна Вознюк,  голова журі олімпіади, доцент кафедри освітнього менеджменту ДОІППО, кандидат педагогічних наук та Антоніна Антонівна Сергієнко, голова оргкомітету олімпіади, завідувач кафедри гуманітарної освіти ДОІППО, кандидат педагогічних наук. Голова оргкомітету представила членів журі олімпіади із різних районів та міст області.

Детальніше...

Відбувся обласний етап VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

Перегляди: 669
15 січня 2017 року на базі Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся обласний етап VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка для учнів 5-11класів загальноосвітніх навчальних закладів, учнів професійно-технічних училищ, студентів вищих навчальних закладів І-ІVрівнів акредитації. На конкурс прибули переможці міських та районних етапів, творчі, обдаровані особистості, справжні патріоти України.

Детальніше...

VI Всеукраїнський фестиваль педагогічних ідей «Мій особистісно зорієнтований урок»

Перегляди: 1029
5-6 жовтня 2016 року у місті Вінниці за підтримки Міністерства освіти і науки України, Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України відбувся VI Всеукраїнський фестиваль педагогічних ідей «Мій особистісно зорієнтований урок», до якого цілий рік готувалися представники наукової еліти та управлінсько-методичної служби, учителі-практики та члени творчих груп із впровадження технології ОЗОН (особистісно зорієнтоване навчання).

Детальніше...

Про проведення заходів із відзначення у 2016 році пам'ятних дат – 160-річчя від дня народження та 100-річчя від дня смерті Івана Франка

Перегляди: 570
З метою вшанування пам'яті видатного українського письменника, вченого та громадського діяча Івана Яковича Франка, популяризації його літературної, публіцистичної, наукової спадщини, зважаючи на його вагомий внесок у становлення української нації, а також з нагоди відзначення у 2016 році пам'ятних дат – 160-річчя від дня народження та 100-річчя від дня смерті Івана Франка та на виконання Указу Президента України №687/2015 від 8 грудня 2015 року «Про вшанування пам'яті Івана Франка» Кабінетом Міністрів України підготоване розпорядження №120-р від 18 лютого 2016 р. «Про затвердження плану з підготовки та проведення заходів, присвячених ушануванню пам’яті Івана Франка».

Детальніше...