Четвер, 18.01.2018

Українська мова і література

Результати ІІІ обласного (очного) туру XV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика у 2014-2015 навчальному році

Перегляди: 646
jacikВ рамках проведення XV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика у 2014-2015 навчальному році 13 грудня 2014 року на базі комунального закладу «Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» проведено Третій обласний очний тур Конкурсу з української мови.

Більш детальна інформація за посиланням.

Про проведення обласного заочного та очного турів XV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика у 2014-2015 навчальному році

Перегляди: 830
В рамках проведення XV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика у 2014-2015 навчальному році з 20 листопада по 01 грудня 2014 року на базі навчально-методичної лабораторії української мови і літератури, навчально-методичного відділу початкової освіти Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся обласний заочний турКонкурсу, оргкомітет якого зареєстрував 432 роботи учнів 3-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів області й 68 робіт учнів професійно-технічних училищ.
У другому очному турі Конкурсу взяли участь 14976 учнів загальноосвітніх середніх навчальних закладів і 2420 учнів професійно-технічних училищ області.

Детальніше...

Педагогічний досвід: можливості використання на уроках української мови і літератури

Перегляди: 1397
Розробка та апробація моделей креативної освіти, визначення основних показників творчої компетентності особистості, запровадження інноваційних технологій навчання на уроках української мови і літератури з метою розвитку творчого потенціалу шкільної молоді у 2014 – 2015 навчальному році орієнтують учителів української мови і літератури на удосконалення психолого-педагогічного супроводу особистості в системі креативної освіти, аналізу накопиченого досвіду, визначення його основних ідей для широкого запровадження.

Детальніше...

Аналіз матеріалів каталогу "Інноваційний педагогічний досвід Дніпропетровщини - 2014"

Перегляди: 741
Навчально-методична лабораторія української мови і літератури до каталогу «Інноваційний педагогічний досвід Дніпропетровщини» запропонувала внести досвіди вчителів української мови і літератури, які досягли певних результатів у навчанні на четвертому етапі роботи над обласною педагогічною проблемою.
У цілому визначаємо 15 основних тем, за якими можна згрупувати досвіди вчителів області.

Детальніше...

Наші особистісно зорієнтовані уроки

Перегляди: 695
9-10 жовтня 2014 року в Новограді-Волинському (Житомирська область) за підтримки Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук відбувся IV Всеукраїнський фестиваль педагогічних ідей «Мій особистісно зорієнтований урок», на який чекали представники наукової еліти та управлінсько-методичної служби, вчителі-практики та члени творчих груп із впровадження технології ОЗОН (особистісно зорнієтоване навчання).

Ініціатором, генератором ідей ОЗОН і цього грандіозного заходу є Анатолій Миколайович Фасоля, старший науковий співробітник лабораторії літературної освіти Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України, кандидат педагогічних наук, автор багатьох посібників із особистісно зорієнтованого навчання на уроках української літератури.

Детальніше...

Відвідування виставки-конкурсу народного мистецтва

Перегляди: 412
09122014 4
 
15 жовтня 2014 року. Курсова перепідготовка вчителів української мови і літератури при Дніпропетровському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти. Відвідування виставки-конкурсу народного мистецтва на базі Будинку мистецтва у Дніпропетровську.