Понеділок, 29.01.2018

Ринок мікрокредитування в Україні: перспективи розвитку до 2020 року

Як свідчить вислів французького письменника Трістана Бернара: Займати гроші треба тільки у песимістів. Вони заздалегідь знають, що їм не віддадуть. Чи означає це що гроші віддавати не потрібно. Ні, адже як же репутація марнотрати? Людям завжди потрібні гроші, на всякі дрібниці і не тільки. Але йти в банк за тисячею гривень, ну, принаймні, не солідно. І тут з'являються, немов промені Сонця в похмурий день, мікрокредітной організації і в них можна позичити необхідні кошти на короткий строк, як правило це до 30 днів за певний відсоток.

Перспективи розвитку звичайно є і актуальність таких організацій все вище. На тлі зростання заробітної плати і виїзду населення на заробітки в більш розвинені країни, які привозять гроші в Україну. Економіка України поступово відновлюється і розвивається по відношенню до попередніх років, що звичайно радує. Тим більше за останні два роки зростання ВВП склав понад 2%. А за прогнозами авторитетних видань і аудиторів зростання економіки триватиме до 2020 року в середньому на 2% в рік що показує вихід економіки з піке.

Гроші, які прийшли в Україну, населення навмисно витратить, щоб уникнути інфляції і набувають суттєві речі, побутову техніку, електроніку, автомобілі. Але не завжди вистачає коштів для придбання товарів і послуг. І ми із задоволенням підемо за грошима в таку організацію. Гроші потрібні іноді і важких випадках, наприклад лікування, а шукати їх немає сил і в даному випадку Нам можуть і допоможуть: швидко, ефективно і просто вирішити проблеми. Провівши трохи часу на просторах інтернету, можна знайти статистику, яка показує, що мікрокредити отримали впізнаваність, клієнтські запити вище і виданих мікрокредитів більше.

На жаль можна здивуватися відсоткам мікрокредитів. Якщо взяти одного з лідерів ринку Онлайн-кредитів, то він становить 2% в день, а це на хвилину 730% річних. На перший погляд лякає цифра, але кого вона може лякати? Людей, які люблять жити в борг і не віддавати гроші. Так, напевно, це так. Але не потрібно забувати це мікрокредит від 100 до 8000 гривень, строком до 30 днів. Тобто самі мікрокредітной організації обумовлюють: гроші до 30 днів, звичайно, є більш довгий термін. Як говорить ресурс http://vchaspik.ua/pravozashchitnik/potrebitel/10/440988-kredity-onlayn-ih-osobennosti-i-preimushchestva - найважливішою перевагою видачі мікропозик є те, що для його отримання вам знадобитися лише паспорт та ІПН. Довідок про доходи не потрібно.

На даний момент мікрокредитування виконує важливу функцію: надає кошти тут і зараз. І нам не потрібно чекати, збирати і спливати слинкою побачивши бажаної речі. Так, і економіка в цілому отримує додатковий поштовх розвитку. З цього потрібно винаходити нові способи надання мікрокредитів, щоб прискорити як прибути мікрокрідітних організацій так і економіки України.

Шаблоны joomla скачать здесь