Субота, 20.01.2018

Вебінари

Обласна науково-практична конференція з моніторингу якості

Перегляди: 122
12112017 19 листопада 2017 року на базі КВНЗ «ДОІППО» відбулася ІІ обласна науково-практична конференція з теми «Моніторингові дослідження як інформаційна база в системі управління якістю освіти». Цей захід організовано та проведено навчально-методичним відділом моніторингу якості освіти КВНЗ «ДОІППО». У роботі конференції взяли участь методичні працівники районних, міських методичних служб, представники територіальних об’єднаних громад, що займаються проблемами моніторингу в освітній сфері, директори навчальних закладів, заступники директорів з навчально-виховної роботи, освітяни області.
Із записом конференції можна ознайомитися за посиланням: https://webconnect.dp.ua/p90p0llrzc0/.
У ході роботи конференції висвітлювалися та обговорювалися питання щодо науково-методичних і практичних проблем моніторингу якості освіти, а саме:

Детальніше...

Вебінар за темою: «Науково-методичний супровід реалізації концепції Нової української школи»

Перегляди: 238
webinar 222 серпня 2017 року проректором КВНЗ «ДОІППО» Ватковської М.Г. спільно з навчально-методичним відділом організації неперервного навчання керівних кадрів проведено вебінар за темою: «Науково-методичний супровід реалізації концепції Нової української школи». У роботі вебінару взяли участь науково-педагогічні працівники інституту.
У ході роботи наради наголошено на зміні пріоритетів та напрямків в умовах становлення нової української школи, окреслено шляхи співпраці методичних служб із ДОІППО, визначено сучасні підходи до управління розвитком професійної компетентності керівника, теоретичні та практичні засади формування системи моніторингу якості освіти, зроблено акценти на психологічній компетентності керівника нової української школи, ознайомлено з проектом стандарту початкової школи та основними напрямками виховання дітей та молоді в умовах нових стандартів освіти, визначено пріоритетні завдання на новий навчальний рік .
Із записом вебінару можна ознайомитись за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=LtTfDOEyB8s

Матеріали серпневих нарад 2017 з моніторингу якості освіти.

Перегляди: 172
webinar 221 серпня 2017 року відділом моніторингу якості освіти КВНЗ «ДОІППО» проведено вебінар за темою: «Система моніторингу загальної середньої освіти – умова забезпечення її якості».У роботі вебінару взяли участь фахівці-координатори міського, районного рівнів, ОТГ з питань моніторингу якості освіти.
Змістовними та цікавими були виступи Шахманцир Оксани Василівни, заступника директора з навчально-виховної роботи ЗОШ І-ІІІ ст. №28 Криворізької міської ради, Бондаренко Олени Олександрівни, заступника директора з навчально-виховної роботи НВО-ліцею НІТ Кам’янської міської ради, Лобанової Світлани Василівни, директора Оленівської ЗОШ І-ІІІ ст. Магдалинівської райдержадміністрації.
У ході роботи наради окреслено теоретичні засади формування системи моніторингу якості освіти та практичної спрямованості його основних напрямів, визначено пріоритетні завдання на новий навчальний рік в умовах реформування системи загальної середньої освіти.
Із записом вебінару можна ознайомитись за посиланням: https://webconnect.dp.ua/p4iciawxqku/

ВЕБІНАР 6.06.2017 року

Перегляди: 285
webinar 26.06.2017 проведено Організаційний вебінар з керівниками методичних служб, представниками територіальних громад  з питань підготовки і проведення серпневих методичних нарад
Переглянути запис вебінару можна за посиланням:
https://webconnect.dp.ua/p3oxcmmupil/
Вкладення:
Скачати цей файл (Вебінар.серлн нар17.ppt)Вебінар.серлн нар17.ppt418 kB

Обласний науково-практичний семінар «Теоретико-практичні аспекти організації виховної діяльності на основі моніторингових досліджень»

Перегляди: 221
10252017 1Навчально-методичний відділ моніторингу якості освіти КВНЗ «ДОІППО» повідомляє, що 04.05.2017 року у формі вебінару відбувся обласний науково-практичний семінар «Теоретико-практичні аспекти організації виховної діяльності на основі моніторингових досліджень» (з досвіду роботи освітян Покровського району). У роботі вебінару взяли участь районні, міські координатори з питань моніторингу, координатори з питань моніторингу ОТГ, методисти з питань виховної роботи, заступники директорів з навчально-виховної роботи та (або) заступники директорів з виховної роботи.
Доповідачами на вебінарі були представники районного методичного кабінету Шапран Людмила Федорівна,Кучерява Марина Володимирівна та освітяни Покровського району.
Під час проведення вебінару обговорено основні питання за визначеною тематикою.
Із записом вебінару можна ознайомитись за посиланням https://webconnect.dp.ua/p7ek81cpheq/.